Seriály, na které nostalgicky vzpomínáme

Posted on Česko 310

Určitě si na všechny vzpomenete, aneb seriály naší generace, která v devadesátkách strávila mládí u bedny.

1. Beverly Hills 902 10

thewrap-com

Brandon a Brenda a hlavně Dylan s čelem do půlky obličeje a taky “Pusťte Donnu k maturitě!” a příběhy amerických teenagerů, kteří si o všem vždycky promluvili a tím se to vyřešilo.

2. Vražedné pobřeží

slate-com_0

Nick Slaughter s vlající havajskou košilí, co chodil s odhaleným hrudníkem i do opery a ta zrzavá ženská, se kterou si nikdy nedali pusu, ale všichni věděli, že spolu určitě chodí.

3. Pobřežní hlídka

collider-com

David Hasselhoff ještě v době, kdy nejedl hamburgery z podlahy a Pamela Anderson v době, kdy neměla v těle víc silikonu a botoxu než živé hmoty. Červený plovák je kult!

4. Melrose Place

ew-com

Takovej slabší brácha Beverly, kde byli všichni dospělejší a o něco větší svině. Už se tam neřešily jen rozchody ale taky drogy, podvody, nemoci a tak.

5. Helena a její chlapci

parismatch-com

Francouzská telenovela o Heleně a jejích kamarádkách a třech klucích, z nichž jeden se jmenoval Mikuláš a to bylo na tom celém to nejvtipnější.

6. Esmeralda

pixlisting-com

Kultovní telenovela o slepé zelené krásce, co potkala prince, začala vidět, pak oslepl on a pak se zase uzdravil. Pramáti všech telenovel a jediná, kterou zná každý.

7. Tak jde čas

serialzone-cz

“Tak jako písek v přesýpacích hodinách ubíhají dny našich životů..” Nekonečný seriál o rozvětvené rodině, kde byla Marlena posedlá ďáblem a kde všichni byli pořád jen vevnitř.

8. Dallas

ultimatedallas-com

Skutečný závan opravdické Ameriky, kovbojství a nafťáctví, k tomu intrikující J. R., alkoholička Sue Ellen a legendární scéna s Bobbym ve sprše, který vstal z mrtvých.

9. Doktorka Quinnová

stopklatka-pl

Kdo nemiloval Sullyho a jeho vždy dokonalý účes a hod sekyrou nebo Michaelu Quinnovou, která měla jen chloroform a nit, ale vyléčila i leukémii, ten neměl dětství.

10. Divoký Anděl 

esmeraldita-pikocky-blog-cz

Natalia Oreiro a její asi třísetdílná cesta k tomu, aby si vzala za muže Iva, do kterého se zabouchla už v prvním díle. Navíc ta skvělá úvodní písnička, co byla v ESU půl roku na prvním místě a… vůbec.

11. Pevnost Boyard

youtube-com_4

Jedna z mála francouzských věcí, co se fakt povedla. Všichni si pamatují Pačese a Paklíče a otce Furu a Falindru, která otáčela tygří hlavou. To napětí, když se čekalo, jestli se peníze začnou sypat a jestli soutěžící nesežerou tygři, bylo neskutečné!

12. Hry bez hranic

youtube-com-hr

Další kult našeho dětství, co nám dával pocit, že my Češi jsme fakt v něčem dobří, když tam pravidelně vyhráváme ceny za to, že se umíme nejrychleji pohybovat v převleku za obří krabičku cigaret a podobně. 13. Krok za krokem

Další najdete na: G.cz

 

 

 

thewrap-com